Fame School
Welcome...Ako zelis da se zabavis onda je ovo pravo mjesto za tebe..
Samo idi na registruj se i popuni podatke....
Fame School
Welcome...Ako zelis da se zabavis onda je ovo pravo mjesto za tebe..
Samo idi na registruj se i popuni podatke....
Fame School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fame School

Welcome...ako zelite postati zvjezda onda je ovo pravo mjesto za vas!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zasto se ne registrujete?

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
100% Perronita
Admin♥
Admin♥
100% Perronita


Broj poruka : 1742
Points : 2009
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 27
Lokacija : On prohotshooting

Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptySub Jan 09, 2010 11:29 pm

First topic message reminder :

Koji je razlog?
Nazad na vrh Ići dole
https://fame-school.forumsr.com

AutorPoruka
Guest
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyNed Jan 24, 2010 9:19 pm

kad naucis da pises javi mi se...
Nazad na vrh Ići dole
100% Perronita
Admin♥
Admin♥
100% Perronita


Broj poruka : 1742
Points : 2009
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 27
Lokacija : On prohotshooting

Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyNed Jan 24, 2010 10:27 pm

E svi se smirite...znam da mislite da je ovo kopija od jebenog Be star....nemojte vise nikad da navratite na forum i netrebaju nam vasi komentari....Ja sam ovdje glavni admin a vi ste gosti sto znaci da ste niko i nista....udaljite se od ovog foruma i NEMOJTE DA PSUJETE!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://fame-school.forumsr.com
Congratz
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyPon Jan 25, 2010 12:48 am

Devojka je iz makedonija,nemoj ti njoj da prigovaras oko jezika.

Jedini koji psuju su ovde clanovi foruma,uostalom vi ste ne zrele klinke koje traze zanimaciju sto nije moj problem jer nista nikakva konkurencija.I tacno,ovo nije imitacija BS-a,ovo je imitacija CS-a i kradja imena BS-a sa dodatkom 'school'.
Vama i da neki profesionalac napravi look ne biste nista postigli,tako da i da vam iko od nas koji zapravo znaju raditi u ps-u naprave look,bilo bi gubljenje vremena...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyPon Jan 25, 2010 1:51 am

Izvini ljubavi, ja se nikad ne spustam na zemlju tako lako, ja sam reg na jebenom Be Staru, 4um je jebeno glup do bola, pa sta i ako psujemo, bole nas, to nije vas problem...
Mi smo na ovom 4um da bismo se druzili, jer se ovde svi poznajemo, a vi se gubite jer vam kao neko okpira 4um, pobogu, da ga kopiramo imali bismo vec 351 clanova, kako vi kazete zar ne, al bolje da ima 6 redovnih od 36, nego 10 redovnih od 500 pa sad ti racunaj...

A za look, slobodno kazi za mene sta god hoces, ali pre nego sto kazes da nznm da radim u ps-u vidi moje ostale radove, i vidi koliko mi ljudi traze da im radim, pa ces da shvatim da imam pojma...

P.S. Sledeci look ce biti 10 puta bolji nego na vasem Be Staru koji je "stvarno jednostavno fantastican, nemam reci, koje jebeni profesionalizam, no coment"!!!!

Mislim... Od ovoga cak i ja mogu bolje...

Zasto se ne registrujete? - Page 2 2w383g0
Nazad na vrh Ići dole
FuckYou
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyPon Jan 25, 2010 1:28 pm

Ma molim te...ovaj look vas je ni l od look-a
i nasem logo-u ne fali nista tako da cuti molim te!!Pogledajte vase pa nesto pricajte nama!!
OMGGGGGGG!!! I samo da znate da jesmo mi ovde gosti i ne mozemo nista...a admini naduveniiiiiiii auuuuu.... ali mi tako nes na nasem forumu nismo nikad rekli...da vredjamo nee..
tako je niskooo O.o
Nazad na vrh Ići dole
100% Perronita
Admin♥
Admin♥
100% Perronita


Broj poruka : 1742
Points : 2009
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 27
Lokacija : On prohotshooting

Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyPon Jan 25, 2010 2:56 pm

E ajde molim te smiri se i spusti na zemlju....Jovana i jeste profesjonalac u ps...vas banner je bas jadan.....
Nazad na vrh Ići dole
https://fame-school.forumsr.com
Khloe
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyUto Jan 26, 2010 11:02 am

Nisam fan foruma gde se glume poznati Smile ali bih rekla da mi se svidja ideja foruma.Nije stvar svadjati se sa nekim oko foruma,look-a i ostalog...ako se nekom ne svidja forum nek ga zaobidje..pa svi sada forumi su na tu foru... a i forum je napravljen zbog druzenja a ne svadjanja.
Nisam ni na starni BS ni BSS..Samo govorim istinu.Mozda neko nije pro u PS ali naucice..sve to ide vremenom..a da nije PS-a svi bi smo radili u paintu i tako redom.. Smile POZZZ
Nemojte vise da se svadjate..Jer ipak..Zbog look-a i copy/paste foruma? Neutral
Nazad na vrh Ići dole
100% Perronita
Admin♥
Admin♥
100% Perronita


Broj poruka : 1742
Points : 2009
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 27
Lokacija : On prohotshooting

Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyUto Jan 26, 2010 2:11 pm

Hvala ti....i msm da si ti u pravu....prvi i jesu poceli gosti
Nazad na vrh Ići dole
https://fame-school.forumsr.com
Guest
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyUto Jan 26, 2010 2:16 pm

Pa ofc da je u pravu, samo molim nekog ko veze sa zivotom nema da mi ne prica o niskosti, zapucanosti i ps-u...

Ovaj 4um je napravljen da bismo se mi druzili, vi idite na vas(na koji niko vise ne dolazi), pa se svadjajte sami sa sobom, kad pametnija posla nemate...

Nije kao da je 4um bolji od vaseg, pa da imate na sta da budete ljubomorni, mogu odma da ti najdem jos 10 ovakvih i na 4u Be Star 4um...
Nazad na vrh Ići dole
Aless♥
Admin♥
Admin♥
Aless♥


Broj poruka : 480
Points : 574
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Sa Ash, bilo gdje...:P

Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyUto Jan 26, 2010 3:36 pm

OK! DOSTA!
Nazad na vrh Ići dole
jeckic
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyČet Jan 28, 2010 9:04 pm

Nemam vremena ni za svoj forum a kamoli za jos nekih...Zelim da vam forum uspe...A vi gosti sto se svadjate,pa nemojte se spustatati tako nisko pa se svadjati...Svi imamo svoje misljenje.BS je mozda sada bolji zbog broja clanova i co ali i ovaj mozda skupi clanove...Nema potrebe da se prepirete...
Nazad na vrh Ići dole
Aless♥
Admin♥
Admin♥
Aless♥


Broj poruka : 480
Points : 574
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Sa Ash, bilo gdje...:P

Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyČet Jan 28, 2010 9:42 pm

Jao hvala ti puno...Smile
I uredu je ako ne mozesh da se regg. razumijem te...Wink
Nazad na vrh Ići dole
100% Perronita
Admin♥
Admin♥
100% Perronita


Broj poruka : 1742
Points : 2009
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 27
Lokacija : On prohotshooting

Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyPet Jan 29, 2010 3:02 pm

Razumjemo te...i hvala
Nazad na vrh Ići dole
https://fame-school.forumsr.com
Luisana
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptySre Feb 10, 2010 9:38 pm

e ljudi, nece da mi udje na forum.... pomozite mi molim vas... Tuzan Tuzan Tuzan
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyČet Feb 11, 2010 1:18 am

Pa ja nisam admin i sve to, al svuda gde si ti pisala pise Gost sto znaci da si obrisana sa 4uma, nznm sto i ko te je obrisao, al izgled ces morati ponovo da se reg...

Mislim, prveri gore u "members" preko svoje adrese ili nicka, i pisace ti da profil ne postoji, bar ja tako kontam, ako ovde moze gostima da se ocita "members"
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyČet Feb 11, 2010 1:33 pm

znam, hvala....inace morala sam ponovo da se registrujem...
Nazad na vrh Ići dole
100% Perronita
Admin♥
Admin♥
100% Perronita


Broj poruka : 1742
Points : 2009
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 27
Lokacija : On prohotshooting

Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyČet Feb 11, 2010 4:01 pm

Znamo Lu da si se ponovo morala reg.Sve sam ti rekla preko pm-a
Nazad na vrh Ići dole
https://fame-school.forumsr.com
JoJo
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyČet Feb 11, 2010 8:47 pm

Ok WTF, bre sta je ovo, odjednom nema ni mene xD...
Broj clanova sa 55 je pao na 41, ljudi sta je ovo...
Jel i ja da se reg ponovo xd??
Nazad na vrh Ići dole
~Camila-
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyČet Feb 11, 2010 9:13 pm

ljudi sta je ovo ne moguda vjeruje nema ni mene Mai jesi li tti ovo uradila????Msm niko nije admin osim tebe
Nazad na vrh Ići dole
Aless♥
Admin♥
Admin♥
Aless♥


Broj poruka : 480
Points : 574
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 28
Lokacija : Sa Ash, bilo gdje...:P

Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyČet Feb 11, 2010 9:43 pm

Prvo smo mislile da sam ja obrisala Lu, jer u tom trenutq kada je obrisana, zashtopao mi je skroz i poludio comp. Ali to je HACKER, koji je upozorio da ce da unishti forum...jao meni, izgleda da cemo morati praviti novi, on ga unishtava...nema svrhe da se o5 regujete, odluchicemo shta cemo i javicemo vam... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
luisana
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyPet Feb 12, 2010 10:41 am

ali aless, samo najbolji hacker moze da unisti...nista se ne brini promeni adresu i javi nam pre toga...neka bude neka glupa i teska adresa.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
JoJo
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyPet Feb 12, 2010 2:03 pm

Vazi samo nam javite kad napravite novi, nemojte ovde da postavljate adresu novog 4uma ili tak nest da ne bi dosao i tamo...
Nazad na vrh Ići dole
Camila
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyPet Feb 12, 2010 2:06 pm

Ja msm da je ona veliki haker i najbolje je ne mjenjati adresu zato sto je lako naci najbolje bi bilo da se ovaj forum izbrise pa da se napravi novi....Smile Smile Sad Sad Sad Sad ....
Nazad na vrh Ići dole
Tijana
Gost
avatar



Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyPet Feb 12, 2010 4:31 pm

Ni ja ne mogu da se prijavim,isto mi to pise...Msm da morate ponovo da menjate adresu...
Nazad na vrh Ići dole
100% Perronita
Admin♥
Admin♥
100% Perronita


Broj poruka : 1742
Points : 2009
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2010
Godina : 27
Lokacija : On prohotshooting

Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 EmptyPet Feb 12, 2010 5:02 pm

Nije to....nego je Nevena birsala clanove...evo nove adrese
http://fame-school.yourforum4u.com/forum.htm
Nazad na vrh Ići dole
https://fame-school.forumsr.com
Sponsored content





Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto se ne registrujete?   Zasto se ne registrujete? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto se ne registrujete?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fame School :: ~Gosti/Guests~ :: ~Gosti/Guests~-
Skoči na: